Balkan Handball League 4v4
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Balkan Handball League 4v4
 
Pratite nas na fejsbuku!Pratite nas na jutjubu!HomeLatest imagesSearchTABELARegisterLog in

 

 Intervjui

Go down 
AuthorMessage
Emenike

Emenike


Broj poruka : 253
Points : 338
Datum pristupa : 2014-10-29
Broj godina : 25

Intervjui                     Empty
PostSubject: Intervjui    Intervjui                     EmptyWed Dec 10, 2014 8:02 pm

Ovdje ćemo stavljati intervjue! Samo poznate ličnosti!
Back to top Go down
Emenike

Emenike


Broj poruka : 253
Points : 338
Datum pristupa : 2014-10-29
Broj godina : 25

Intervjui                     Empty
PostSubject: Re: Intervjui    Intervjui                     EmptyThu Dec 11, 2014 7:58 pm

Uspio sam uraditi intervju sa...         Dinamo-m
Dinamo - Grafičar, Kapetan ''RK Barcelona''
___________________________________________________________________________________________________________
Ja: Dobar dan, drago mi je što ste danas pristali na intervju!
- Nema na čemu!
Ja: Kako je biti kapiten i vođa tima ''RK Barcelona'' ?
- Jako je dobro biti kapetan jer uz zabavu se natječeš sa svojim suigračima koji su uvijek uz tebe.
Ja: Jeste li zadovoljni sa svojim timom na 4. poziciju za polusezonu?
- Pa zadovoljan sam, ali moglo je biti to bolje za 1 mjesto.
Ja: Koji je Vaš konačni cilj u ligi?
- Pregovaram sa Shaw-om (Long-om), no volio bih dovesti Andrej-a ili nekog dobrog cm-a.
Ja: Šta imate reći o ostalim timovima?
- U ligi ima jako dobrih timova i što reći osim da im želim svu sreću dalje.
______________________________________________________________________________________
Hvala što ste bili moj gost i želim Vam svu sreću!
- I drugi put hehe!


Last edited by Emenike on Thu Jan 01, 2015 1:08 pm; edited 4 times in total
Back to top Go down
Emenike

Emenike


Broj poruka : 253
Points : 338
Datum pristupa : 2014-10-29
Broj godina : 25

Intervjui                     Empty
PostSubject: Re: Intervjui    Intervjui                     EmptySat Dec 13, 2014 1:11 pm

I evo još jedan intervju ali danas sa Michelom
Michel: DM, kapetan KS Vive Targi Kielce-a
_________________________________________________________________________________________________________
Ja: Dobar dan, drago mi je što ste danas pristali na intervju!
- Nema na čemu, tu sam uvek.
Ja: Kako napreduje ''KS Vive Targi Kielce''?
- Dobro, mada ipak malo lošije od mojih očekivanja.
Ja: Sa rekordom 3-1-4 ste na 6. mjestu na polusezoni? Zadovoljni?
- Pa, ne baš, ali dobro, borićemo se do kraja. Lepo smo odigrali nekoliko utakmica, ali je onda usledio pad forme i igrali smo u značajno izmenjenom sastavu, tako da je to ostavilo posledice na igru i rezultate, naročito u poslednja dva kola.
Ja: Razmišljate li o kakvim novim tranferima da bi ste popravili položaj na tablici?
- Radimo da tome da da dovedemo 2-3 dobra igrača. Pregovori su u toku.
Ja: Tko je po Vašem mišljenju najbolji igrač trenutno u ligi?
- Pa liga je puna dobrih igrača, tako da mi je teško da ocenim to. Mada, mi je kao defanzivcu najteže bilo da zaustavim Darka, napadača ''RK Balkan Expressa''.
Ja: Ukupno mišljenje o ligi?
- Liga je odlična i jako lepo organizovana, samo sve najbolje mogu da kažem o ligi i o igračima

_________________________________________________________________________________________________________
Hvala što ste bili moj gost i želim Vam svu sreću!
- Također!


Last edited by Emenike on Thu Jan 01, 2015 1:05 pm; edited 3 times in total
Back to top Go down
Emenike

Emenike


Broj poruka : 253
Points : 338
Datum pristupa : 2014-10-29
Broj godina : 25

Intervjui                     Empty
PostSubject: Re: Intervjui    Intervjui                     EmptyFri Dec 19, 2014 10:54 am

Uradio sam poseban intervju sa glavnim administratorom ovog foruma : LeLe KuKu #LK
LeLe KuKu #LK - glavni administrator, igrač , kapiten ''RK Balkan Express''
________________________________________________________________________________________________________
Ja: Dobar dan, drago mi je što ste danas pristali na intervju!
- I meni je drago Smile .
Ja: Da li je teško voditi uspješan forum i ligu?
- Pa nije baš lako voditi sam forum, ali je teško naći ljude od poverenja. Iskreno u poslednje vreme imam puno obaveza, tako da dobro je došla ova pauza.
Ja: Na tabeli imate razloga za slavlje i zabrinutost. Kako je imati ''CZ'' kao konkurenta?
- Naravno da je dobro imati konkurenciju Smile .
Ja: Kakvo je Vaše mišljenje o najboljem igraču lige: Darku?
- Legenda od igrača Very Happy .
Ja: Koji komentar o rivalskom forumu od Vuleta?
- Ja sam ovaj forum napravio samo zbog toga sto su većina od admina na njegovom forumu samo demonstrilali silu administriranja i nepravednosi. A ovako nemam ništa protiv.
____________________________________________________________________________________
Hvala što ste prisustovali ovom intervju! Puno sreće!
Hvala vama i želim svima srećnu Novu godinu i Božićne praznike Very Happy .
Back to top Go down
Emenike

Emenike


Broj poruka : 253
Points : 338
Datum pristupa : 2014-10-29
Broj godina : 25

Intervjui                     Empty
PostSubject: Re: Intervjui    Intervjui                     EmptyThu Jan 01, 2015 9:29 pm

Poseban novogodisnji intervju sa legendom haxa, Darkom.
Darko - igrač ''RK Balkan Express'', najbolji igrač lige, najbolji strijelac lige

____________________________________________________________________________________
Ja: Najbolji si igrač i strijelac lige, poznat kao profesor, kako je biti ti ?
- Prije svega za to su zaslužni najviše moji saigrači,pa tek onda ja.Igrati sa Gerrardom,drawnicem i Leleom,čini igru dosta jednostavnijom,a to pokazuje i njihov broj asistencija.
Ja: Da li si zadovoljan sa Balkan Expressom i AC Milanom?
- Balkan Express je podbacio u nekoliko utakmica i za to možemo kriviti samo sebe,ali mislim da će se to u nastavku sezone promjeniti.Što se tiče Milana,drago mi je igrati sa takvim igračinama i očekujem veliki uspjeh već u našoj prvoj sezoni kao tim.
Ja: Da li ima ikakvih novosti u reprezentaciji BiH ?
- Priča o reprezentacijama i Kupu nacija se smirila te trenutno nema nikakvih dešavanja niti ima nagovještaja da će se uopšte igrati neki turnir.
Ja: Najdrazi igrač i klub?
- Klub kao što većina zna Manchester United,za igrača se teško opredjeliti,ali mislim da se Rooney ističe od ostalih.
Ja: Šta očekivaš u 2015 u vezi HaxBalla?
- Očekujem borbu za naslov prvaka sa svojom ekipom Balkan Express,i naravno sa Milanom,te teške sezone na Futsal i Real Soccer ligi.
____________________________________________________________________________________
Hvala na intervju i sretna Nova godina.
Hvala također!
Back to top Go down
Sponsored content





Intervjui                     Empty
PostSubject: Re: Intervjui    Intervjui                     Empty

Back to top Go down
 
Intervjui
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Balkan Handball League 4v4 :: Ostale Diskusije  :: Novinarstvo-
Jump to: